To warto wiedzieć o Aluka S.C.

Przeszło 30-letnie doświadczenie

Zajmująca się obróbką profili aluminiowych firma Aluka S.C. istnieje na rynku od 1991 roku. Przeszło trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować markę znaną i cenioną w Polsce oraz wśród zagranicznych firm. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz pewną i uznaną jakość.

kontakt oferta

Zakres usług

Zapewniamy wszechstronne usługi w zakresie kompleksowej obróbki profili aluminiowych, między innymi:

Aluminium

 • przycinania
 • cięcia pod wybranym kątem
  i wykrawania

Perfomance

 • frezowania
 • gwintowania
 • bębnowania

Perfomance

 • wiercenia otworów
  i wkręcania śrub
 • montowania dodatków łączących

Zdobywana latami wiedza pozwala nam na uzyskiwanie najwyższej jakości usług w zakresie obróbki na maszynach pneumatycznych i manualnych profili aluminiowych, mosiądzu i plastiku. Dzięki temu zapewniamy nawet najbardziej wymagającym klientom wysoki standard wykonywanych prac.

Możemy pochwalić się tysiącami operacji na narożnikach, złączkach ruchomych i konektorach aluminiowych w ciągu roku. To pozwala nam stale doskonalić jakość oferowanych usług i pozytywnie wpływa na naszą efektywność na rynku polskim i zagranicznym.

Nasze priorytety

Naszym priorytetem jest nie tylko dostarczenie klientom obrobionych profili aluminiowych, ale również indywidualna obsługa każdego kontrahenta.

Wyróżniamy się zarówno wyspecjalizowaną i starannie wykształconą kadrą pracowniczą, jak i dbałością o wzajemny szacunek. To pozwala pozyskiwać nam grono odbiorców, dla których ważna jest wysoka jakość zamawianych profili aluminiowych oraz profesjonalna i życzliwa obsługa.

Korzyści dla naszych kontrahentów

Firma Aluka S.C. to gwarant jakości wykonanych produktów: obrobionych na życzenie klienta profili aluminiowych, które stosowane są w architektonicznych systemach aluminiowych oraz w przemyśle.

Wybierając ofertę naszej firmy i ufając naszej wiedzy i doświadczeniu, otrzymujesz uznaną jakość oraz współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą.

Top